Głosowania w Plebiscycie Czytelników oraz Komisji zostały zakończone.

Lista nominowanych książek opublikowana zostanie w dniu 29 lipca.

Wszystkie informacje oraz raporty z głosowania zostaną oficjalnie opublikowane po zakończeniu obrad Jury podczas wręczenia Nagrody na gali Krakowskiego Festiwalu Grozy KFASON 20 października 2018 r.

  1. Każdy uczestnik Plebiscytu Czytelników może zagłosować tylko raz. Głosowania nie można anulować ani powtórzyć. Możliwe jest wybranie maksymalnie pięciu pozycji. Każdy głos liczy się jako 1 punkt. Nie można przyznać więcej niż jednego głosu na jedną książkę.
  2. Aby zagłosować w Plebiscycie Czytelników, konieczna jest rejestracja na oficjalnej stronie Nagrody: nagrodagrabinskiego.pl
  3. W celu rejestracji należy podać nazwę użytkownika oraz adres e-mail, na który wysłany zostanie link weryfikacyjny do strony, gdzie użytkownik otrzyma hasło logowania. Jeżeli link nie będzie aktywny, należy skopiować go i wkleić w pasek adresu przeglądarki.
    WAŻNE! WIDOCZNE HASŁO LOGOWANIA NALEŻY SKOPIOWAĆ LUB ZMIENIĆ NA WŁASNE, A NASTĘPNIE ZATWIERDZIĆ PRZYCISKIEM „RESETUJ HASŁO”. Jeżeli użytkownik nie skopiuje automatycznie wygenerowanego hasła, odzyskanie go nie będzie możliwe.
  4. Po zatwierdzeniu hasła pojawi się strona logowania, na której należy podać nazwę użytkownika oraz skopiowane lub utworzone własnoręcznie hasło.
  5. Po zaznaczeniu pozycji na liście głosowania, należy zatwierdzić je za pomocą weryfikacji systemem CAPTCHA.
  6. Poprawne głosowanie zostanie potwierdzone krótkim komunikatem.